Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Techniczno - Handlowy ds. Rynku Inwestycji

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 24.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EMITER Sp. z o.o.            Katowice, ul. Porcelanowa 27        www.emiter.net.pl

    FIRMA Z 30-LETNIĄ TRADYCJĄ,

    SPECJALIZUJĄCA SIĘ W DOSTAWACH ROZWIĄZAŃ DLA FOTOWOLTAIKI,
    SIECI TELEINFORMATYCZNYCH, INTELIGENTNEGO DOMU,

    zatrudni

    Miejsce pracy: woj. Pomorskie, Zachodniopomorskie

    Rodzaj pracy: w terenie

    Obowiązki: śledzenie rynku inwestycji telekomunikacyjnych i fotowoltaicznych, wykonywanie ofert, kontakty z firmami wykonawczymi i biurami projektów, prowadzenie szkoleń i prezentacji

    Praca w zakresie: fotowoltaika, sieci teleinformatyczne, inteligentny dom

    Wykształcenie: minimum średnie, preferowane wyższe techniczne (kierunki elektryczny, telekomunikacja, elektronika)

    Doświadczenie: minimum 2 lata pracy w branży telekomunikacyjnej lub elektrycznej niskoprądowej

    Wymagania:

    • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • biegła obsługa komputera, pakiet Office,
    • mile widziana znajomość lokalnych firm projektowych i wykonawczych

    Zatrudnienie: pełny etat

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na etat w firmie z 30-letnimi tradycjami
    • samodzielne stanowisko
    • możliwość poznania rozwiązań wiodących producentów w branży (Huawei, JA Solar, Teletask, Emiter)
    • pracę głównie w województwie Pomorskim
    • możliwość dokształcania poprzez udział w szkoleniach
    • narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
    • atrakcyjne wynagrodzenie z wysoką premią prowizyjną

    Osoby zainteresowane naszą ofertą, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych
    klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.