Oferta pracy

Przedstawiciel techniczno-handlowy (DTH)

OPT LASERSO firmie

OPT LASERS

Okulickiego 7/9

Piaseczno

Marka Opt Lasers firmy Tomorrow's System Sp. z o.o to światowy ceniony leader w dziedzinie nowych technologii zajmujących się produkcją systemów laserowych. Oferujemy rozwiązania i komponenty związane z techniką laserową, produkujemy głowice laserowe do cięcia i grawerowania, sterowniki, moduły laserowe oraz rozwiązania indywidualne . Firma została założona w 2014 roku, zaraz po tym, jak dwuosobowy zespół został jednym z laureatów konkursu na najlepszy polski Start-Up, organizowanego przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Obecnie firma bardzo dynamicznie się rozwija poszerzając swoją dominację na rynku nowych technologii laserowych.  Ponad dwudziestoosobowy zespół dokłada wszelkich starań, aby poszerzyć większą rzeszę zadowolonych klientów zawierając nowe biznesowy kontakty oraz wprowadzając nowe innowacyjne rozwiązania na rynek. Firma rozwija się na wielu płaszczyznach i z każdym rokiem wydzielane są nowe stanowiska pozwalające stworzyć dobrze zgrany, uzupełniający się i funkcjonujący zespół. To właśnie dzięki aktualnym osiągnięciom jesteśmy niezmiernie szczęśliwi mogąc zaproponować Państwu pracę na  stanowisku:

Zadania:

  • Efektywne pozyskiwanie nowych klientów firmy.
  • Doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie wzorowych długotrwałych relacji z Klientami firmy.
  • Analiza Potrzeb Klientów, dopasowywanie rozwiązań firmy do potrzeby Klientów.
  • Tworzenie ofert handlowych i kalkulacji sprzedaży.
  • Realizacja i planowanie strategii sprzedaży.
  • Przygotowanie prognoz i raportów sprzedaży.
  • Prowadzenie analiz działań konkurencji.
  • Ścisła współpraca z Zarządem oraz działem produkcji i projektów.
  • Wyjazdy na targi i spotkania z Klientami.
  • Przygotowywanie i obsługa baz mailingowych i wysyłanie mailingów
  • Przygotowywanie tygodniowych i miesięcznych raportów z podjętych działań
  • Negocjowanie kontraktów handlowych oraz organizacja sieci sprzedaży

Wymagania:

  • Minimum 2- letnie doświadczenie na stanowisku handlowca
  • Doświadczenie sprzedaży na rynkach zagranicznych
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych oraz umiejętności budowy długofalowej współpracy z Klientami.
  • Znajomość języka Angielskiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie – warunek konieczny (poziom C1).
  • Samodzielność w działaniu i planowaniu pracy.
  • Silnie rozwinięte zdolności interpersonalne oraz nastawienie na realizację celu.
  • Komunikatywność i wychodzenie z inicjatywą.
  • Umiejętność współpracy z klientami o rozbudowanej strukturze operacyjno- organizacyjnej.
  • Znajomość technik sprzedaży.
  • Bardzo dobrze obsługującej: MS Word, MS Excel oraz pakietu Google (google docs, arkusz google, gmail)
  • Posiadającej ogólną wiedza techniczną na temat branży maszyn CNC i drukarek 3D
  • Udział w targach,

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu Mechatronika, Robotyka, Automatyka, Elektronika lub pokrewnego.
  • Znajomość dodatkowych języków w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Znajomość rynku laserów niebieskich półprzewodnikowych
  • Znajomość obsługi systemów CRM (Bitrix24)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w formie umowy B2B- podstawa + prowizja od sprzedaży.
  • Pracę na samodzielnym stanowisku.
  • Ciekawą pracę w rozwijającym się rynku laserów półprzewodnikowych do grawerowania.
  • Pracę w młodym zespole profesjonalistów nastawionych na realizację celów.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej.
  • Wsparcie doświadczonego zespołu inżynierów.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i doświadczenia.
  • Udział w nowatorskich projektach o międzynarodowym zasięgu.
  • Możliwość kontaktu z partnerami biznesowymi i klientami z całego świata.
Miejsce pracy: Piaseczno, Okulickiego 7/9, częściowa praca zdalna,
Czas pracy: Pełen etat (godziny pracy: 7-15, 8-16, lub 9-17).

Prosimy o wskazanie oczekiwań finansowych w formularzu zgłoszeniowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Poznaj nas, zaglądając na stronę naszej marki: https://optlasers.com/

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy