Oferta pracy

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (Dział Dystrybucji)

ITA TOOLS SP. Z O.O.O firmie

  • lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma ITA TOOLS Sp. z o.o. od ponad 10 lat oferuje profesjonalne narzędzia do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych pochodzące od renomowanych producentów europejskich a także własnej produkcji. Produkty z naszym logo należą pod względem konstrukcji i jakości do najbardziej zaawansowanych narzędzi dostępnych na rynku. Dzięki jednemu z najnowocześniejszych parków maszynowych, zapewniamy szybki i profesjonalny serwis narzędzi skrawających. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsługą na najwyższy poziomie.
W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów, ceniących długofalową współpracę opartą na partnerskich relacjach.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
(Dział Dystrybucji)

Numer ref.: Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie oraz lubelskie

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • poszerzanie oferty u aktualnych partnerów handlowych
  • realizowanie i raportowanie założonego planu sprzedaży
  • analiza rynku i działań konkurencji
  • aktywne uczestnictwo w targach i wydarzeniach branżowych
  • ścisła współpraca z Managerami i opiekunem klienta w biurze

Czego wymagamy:

  • min. 2-3 lata doświadczenia w sprzedaży -warunek konieczny
  • doświadczenie w branży technicznej - pożądane
  • znajomość branży drzewnej, narzędziowej mile widziana
  • znajomość technik sprzedaży i prowadzenia negocjacji
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne (nawiązywania i utrzymywanie relacji z innymi; komunikacyjne: umiejętności uważnego słuchania, negocjacyjne, rozwiązywania konfliktów, pracy zespołowej)
  • biegła znajomość obsługi urządzeń i aplikacji biurowych (MS Office)
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych na podległym obszarze

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej, intensywnie rozwijającej się firmie
  • umowa o pracę lub B2B
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, tablet, telefon komórkowy
  • wynagrodzenie podstawowe + system premii
  • przyjazny onboarding- pakiet szkoleń wprowadzających
  • praca w zgranym zespole pasjonatów sprzedaży
  • benefity:
    - budżet szkoleniowy- możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
    - wsparcie inicjatyw pracowniczych
    - ubezpieczenie grupowe
    - opieka medyczna lub karta sportowa (po okresie próbnym)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy