Oferta pracy
(nr ref: PH/GD/2021)

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

PROMAG S.A. - rozwiązania intralogistyczne

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze dzień
    do: 09 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie długofalowych relacji z dotychczasowymi Klientami i ich obsługa

  • nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych

  • realizacja założonych celów sprzedażowych na lokalnym rynku (produkty techniczne)

  • doradztwo techniczne, prowadzenie negocjacji handlowych

  • monitoring rynku oraz działań konkurencji

  • bieżące raportowanie w oparciu o firmowe systemy informatyczne

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży B2B (najchętniej technicznej) w pracy mobilnej

  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • determinacja w działaniu, zapał do pracy i orientacja na wynik

  • zdolność logicznego myślenia oraz wyobraźnia przestrzenna

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z Klientami

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy mobilnej

  • wysoka motywacja, samodyscyplina

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne

  • umiejętność obsługi komputera

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży

  • stały kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi

  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

  • umowę o pracę

  • narzędzia pracy m.in. samochód służbowy, laptop, telefon

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Medicover

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • ubezpieczenie na życie

  • ubezpieczenie z funduszem emerytalnym (warunek: umowa na czas nieokreślony, min. 2 lata stażu w firmie)

  • bony świąteczne, nagrody jubileuszowe

  • program poleceń pracowniczych (możliwość uzyskania premii za polecenie kandydata do pracy)

PROMAG S.A. (www.promag.pl) to wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych oraz sprzętu transportu wewnętrznego. Od prawie 40 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. W dążeniu do doskonałości, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsłudze na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Jeśli lubisz zagadnienia techniczne i chcesz się w tym obszarze rozwijać, jesteś otwarty na poznawanie nowych ludzi oraz budowanie i rozwijanie długofalowych relacji z Klientami, dołącz do naszego zespołu.

Kandydat zatrudniony na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za współpracę z obecnymi Klientami oraz pozyskiwaniem nowych na wyznaczonym terenie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.