Oferta pracy

Przedstawiciel techniczno-handlowy

„MERCOR” S.A.O firmie

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grupa Mercor jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie Środkowej podmiotów działających w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Kompleksowa oferta Mercoru obejmuje systemy oddymiania i odprowadzania ciepła, systemy wentylacji pożarowej oraz zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Rejon: Zachód (województwa: wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie)
Rejon: Północ (województwa: zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie)

Główne zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów z pionu zabezpieczeń konstrukcji budowlanych, realizacja planu sprzedaży,
  • nawiązywanie nowych i utrzymywanie już istniejących kontaktów z klientami,
  • ofertowanie i doradztwo techniczne,
  • współpraca z biurami projektowymi,
  • udział w targach, konferencjach, seminariach branżowych,
  • badanie i analiza rynku w zakresie potrzeb klientów,
  • ewidencjonowanie i raportowanie realizowanych zadań.

Wymagania główne:

  • wykształcenie techniczne (mile widziane ukończone studia z budownictwa lub pożarnicze),
  • znajomość programu AutoCAD,
  • zorientowanie na realizację celów,
  • inicjatywa, samodzielność, skrupulatność,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość rynku budowlanego i/lub znajomości rynku zabezpieczeń ppoż., instalacyjnego lub izolacji technicznych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ponad 30-letniej tradycji, będącej liderem w branży biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość korzystania z pakietów sportowych Multisport
  • grupowe ubezpieczenia zdrowotne, dofinansowanie „wczasów pod gruszą”
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, komputer)
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego i własnych umiejętności, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • realny wpływ na rozwój firmy – doceniamy chęć wychodzenia poza ramy swoich podstawowych obowiązków oraz wykazywanie inicjatywy
  • konkursy wewnątrzfirmowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • niekorporacyjną kulturę pracy, pozytywną atmosferę w firmie
  • samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy