Oferta pracy

Przedstawiciel Techniczno - Handlowy

Stalco Industries O firmie

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma STALCO INDUSTRIES z siedzibą w Krakowie należąca do międzynarodowej grupy WERNER & WEBER specjalizuje się w produkcji maszyn służących do recyklingu odpadów. Nasze urządzenia sprzedajemy głównie na terenie Europy Zachodniej. Wysoka jakość wyrobów cieszy się coraz większym uznaniem, a to skutkuje większym zainteresowaniem również wśród polskich firm.

W związku z dynamicznym rozwojem, firma zatrudni od zaraz osobę na stanowisko:
Przedstawiciel Techniczno - HandlowyNumer ref.: Miejsce pracy: zachodnio- pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie

Podstawowe obowiązki:

  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych
  • Doradztwo techniczne dla klientów
  • Pozyskiwanie nowych klientów i obsługa obecnych klientów
  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Telefoniczna i bezpośrednia obsługa klientów
  • Budowanie i umacnianie relacji biznesowych poprzez wykorzystanie różnych metod i kanałów komunikacji
  • Aktywna komunikacja z klientami
  • Przygotowywanie, wysyłanie i prezentacja ofert cenowych
  • Prezentacja firmy
  • Odpowiedzialność za wyniki zleconej aktywności handlowej
  • Częste wyjazdy służbowe do klientów
  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych
  • Koordynowanie pozyskanych zamówień

Oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego technicznego
  • Doświadczenia w sprzedaży, mile widziane w branży maszyn komunalnych i gospodarce odpadami
  • Zdolności organizacyjnych, komunikacyjnych oraz interpersonalnych
  • Silnej motywacji do działania i ukierunkowania na osiąganie założonych celów
  • Obsługi komputera (MS Office)
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i budowania relacji z Klientami
  • Udokumentowane doświadczenia handlowe, co najmniej 2 lata w jednej firmie
  • Orientacja w inżynierii i w budowie maszyn
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym ( warunek konieczny)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na okres próbny do 3-ch miesięcy, później umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin)
  • Wsparcie ze strony firmy i odpowiednie szkolenia w siedzibie firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy
  • Interesujące wynagrodzenie – podstawa plus aktywny system prowizji
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet socjalny
  • Pracę w dynamicznym, młodym zespole, w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Stalco Industries z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Stalco Industries z siedzibą w Krakowie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy