Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel techniczno-handlowy

  • Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, lubuskie
  • Specjalista
  • 01.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma B2B System (www.b2bsystem.pl) , dostawca systemów magazynowych poszukuje pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra

    Jeżeli wiążesz swój rozwój zawodowy z zagadnieniami technicznymi, chciałbyś sprawdzić się w doradztwie technicznym oraz w sprzedaży regałów windowych, posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, dołącz do zespołu ekspertów.

    Główne obowiązki:

    • doradztwo techniczno-handlowe,
    • umawianie spotkań z klientami,
    • przygotowywanie ofert handlowych,
    • utrzymywanie satysfakcjonujących relacji z Klientami, współpraca z Dostawcami,
    • terminowe realizowanie powierzonych obowiązków,
    • uczestnictwo w targach branżowych,
    • koordynacja działań dotyczących realizacji zamówień,
    • realizacja działań marketingowych,
    • poszukiwanie nowych kierunków rozwoju produktów w celu wzrostu sprzedaży,

    Wymagania:

    • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
    • wysoka komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych
    • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (przynajmniej na poziomie B2)
    • mile widziane doświadczenie w branży
    • zmysł techniczny
    • zorientowanie na cel oraz zaangażowanie w realizację zadań
    • otwartość na potrzeby Klientów
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • wysoka samodzielność i inicjatywa
    • dobra znajomość pakietu MS Office,
    • prawo jazdy kat. B warunek konieczny, wyjazdy służbowe na terenie całej Polski

    Oferujemy:

    • pracę w młodym zespole,
    • perspektywę rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne wynagrodzenie (stałe+premia)
    • narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Proszę o dopisanie w CV z klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".