Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (k/m) - Dział Metalowo - Przemysłowy

BERNER POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Piła

    Piła, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny/a za opiekę i budowanie długofalowych relacji z klientami

  • Będziesz pozyskiwać nowych klientów dla naszych produktów i usług o wysokiej jakości

  • Będziesz dbać o rozwój swojego regionu

  • Będziesz planować, organizować i zarządzać swoim czasem pracy

  • Będziesz mógł/a liczyć na wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego i pozostałej części zespołu

Nasze wymagania

  • Pasja dla naszych klientów i produktów

  • Wiedza i doświadczenie w branży przemysłowej/metalowej/narzędziowej

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • Komunikatywność, zaangażowanie i otwartość w działaniu

  • Dar przekonywania i umiejętności negocjacyjne

  • Ambicja i determinacja w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Jasny i klarowny system wynagrodzeń i rosnącą podstawę w zależności od wyników a przez pierwsze 6 miesięcy gwarantowane wynagrodzenie w wysokości 5.000 pln brutto

  • Profesjonalne szkolenia wdrożeniowe

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, karnet sportowy, ubezpieczenie grupowe, zakupy pracownicze oraz imprezy integracyjne

  • Narzędzia pracy, także do celów prywatnych(samochód służbowy, laptop, smartfon)

  • Możliwości rozwoju: 67% naszych Kierowników Regionalnych awansowało z wewnątrz naszej firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

BERNER POLSKA Sp. z o.o.

Zatrudniamy ponad 250 pracowników w całej Polsce. W sprzedaży mamy więcej niż 25.000 produktów dla kompleksowego zaopatrzenia branży motoryzacyjnej, przemysłowej i budowlanej. Stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem. Cechuje nas stabilność i wartości charakterystyczne dla przedsiębiorstwa rodzinnego. Jednocześnie już dziś stawiamy czoła przyszłym wyzwaniom – satysfakcja i cyfryzacja są naszymi priorytetami. Podsumowując: jesteśmy wiodącym europejskim przedsiębiorstwem stawiającym na dystrybucję bezpośrednią i nowoczesne kanały sprzedaży. Tyle oczywistych faktów. Jednak za marką Berner kryje się coś znacznie cenniejszego – eksperci z pasją.

Przewiń do profilu firmy

Czujesz, że jest to oferta dla Ciebie? Nie wahaj się i aplikuj najpóźniej do 14.05.2021.

Czujesz, że sprzedaż to Twoja pasja? Chcesz rozwijać się w branży technicznej? Berner Polska jest jedną z niewielu firm, które działają w oparciu o sprzedaż bezpośrednią na rynku budowlanym, przemysłowym i motoryzacyjnym. To nie jest praca dla każdego - wymaga odwagi, wytrwałości, pozytywnej energii i eksperckiej wiedzy. Nie obiecujemy, że będzie łatwo - bo nie będzie, ale jeżeli chcesz zmierzyć się z największymi wyzwaniami, to nie znajdziesz lepszego połączenia wiedzy technicznej, sprzedażowej i rozwoju zawodowego niż oferta naszej firmy.

Teren pracy:

  • 1. Poznań, Luboń, Środa Wielkopolska, Śrem, Gostyń, Leszno

  • 2. Piła + Chodzież, Trzcianka, Czarnków.