Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Techniczno - Handlowy

Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami
  • Rozpoznanie i analiza potrzeb klienta
  • Doradztwo techniczne
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Negocjacje warunków handlowych
  • Rejon pracy: Bielsko-Biała – Katowice i okolice

Podział czasu pracy

70%

Spotkania z klientami

30%

Praca biurowa

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Prawo jazdy B
  • Znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do samodzielnej pracy w terenie
  • Kreatywność i indywidualne podejście do klienta

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej, renomowanej firmie
  • Narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków Przedstawiciela Techniczno-Handlowego
  • Atrakcyjny system wynagradzania z wynagrodzeniem podstawowym i przejrzystym systemem prowizji
  • Profesjonalne szkolenia branżowe
  • Samochód służbowy segment C
  • Benefity pozapłacowe: dofinansowani karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Etapy rekrutacji

1

Analiza przesłanych CV

2

Spotkanie z Managerem Regionalnym

3

Spotkanie z Prezesem Spółki - wybór ostateczny

Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.

KAESER KOMPRESSOREN jest producentem urządzeń do wytwarzania i oczyszczania sprężonego powietrza; oferujemy m.in. sprężarki, dmuchawy, pompy próżniowe, osuszacze i filtry sprężonego powietrza. Odbiorcami naszych produktów są duże zakłady przemysłowe począwszy od hut czy stoczni, poprzez zakłady przetwórstwa owocowo-warzywnego czy oczyszczalnie ścieków aż po zakłady rzemieślnicze czy warsztaty samochodowe lub naprawy opon.

Przedstawiciel Techniczno - Handlowy, Katowice