Oferta pracy

Przedstawiciel Techniczno – Handlowy

PERI Polska Sp. z o.o.

  • Krakowska 280, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Krakowska 280

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • miejsce pracy: Kraków,

  • obszar działania: województwo małopolskie,

  • pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie z Nimi trwałych relacji,

  • realizacja celów sprzedażowych,

  • doradztwo technologiczne w zakresie doboru deskowań i usług,

  • tworzenie ofert, prezentacji, zestawień,

  • negocjacje i kontrola realizacji warunków współpracy,

  • zarządzanie projektami budowlanymi,

  • kierowanie pracą zespołów projektowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów handlowych,

  • zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • dobra znajomość branży budowlanej, w tym lokalnego rynku inwestycji i firm budowlanych.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • system wynagradzania powiązany z uzyskiwanymi efektami,

  • przyjazne środowisko pracy,

  • niezbędne narzędzia pracy – samochód, telefon, laptop,

  • pakiet benefitów – ubezpieczenie, opieka medyczna.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy wiodącą Spółką międzynarodowego koncernu. Jako dostawca produktów i usług w zakresie deskowań oraz rusztowań, jesteśmy obecni od prawie 30 lat na polskim rynku. Zatrudniamy ponad 500 osób na terenie całego kraju i wciąż się rozwijamy.

Przewiń do profilu firmy