Oferta pracy

Przedstawiciel Techniczno - Handlowy

ITA TOOLS SP. Z O.O.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • poszerzanie oferty u aktualnych partnerów handlowych

  • realizowanie i raportowanie założonego planu sprzedaży

  • analiza rynku i działań konkurencji

  • aktywne uczestnictwo w targach i wydarzeniach branżowych

  • ścisła współpraca z Managerami i opiekunem w biurze

Nasze wymagania

  • min. 2-3 lata doświadczenia w sprzedaży -warunek konieczny

  • doświadczenie w branży technicznej - pożądane

  • znajomość technik sprzedaży i prowadzenia negocjacji

  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne

  • znajomość obsługi urządzeń (tablet) i aplikacji biurowych (MS Office)

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • systematyczność i konsekwencja w działaniu

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych na podległym obszarze

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej, intensywnie rozwijającej się firmie

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, tablet, telefon komórkowy

  • wynagrodzenie podstawowe + system premii

  • przyjazny onboarding- pakiet szkoleń wprowadzających

  • praca w zgranym zespole pasjonatów sprzedaży

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

ITA TOOLS SP. Z O.O.

Firma ITA TOOLS Sp. z o.o. od ponad 10 lat oferuje profesjonalne narzędzia do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych pochodzące od renomowanych producentów europejskich. Produkty z naszym logo należą pod względem konstrukcji i jakości do najbardziej zaawansowanych narzędzi dostępnych na rynku. Dzięki jednemu z najnowocześniejszych parków maszynowych, zapewniamy szybki i profesjonalny serwis narzędzi skrawających. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsługą na najwyższy poziomie. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów, ceniących długofalową współpracę opartą na partnerskich relacjach, zaangażowaniu i dbałości o wysoką jakość świadczonych usług. Obecnie do naszego biura w Krakowie szukamy: Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Przewiń do profilu firmy