Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel techniczno-handlowy

EL-TEAM Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii sprzedażowej na powierzonym obszarze (tj. w województwach: pomorskim, kujawsko-pomorskim oraz łódzkim)

  • Aktywne zwiększanie udziału w rynku poprzez wzrost poziomu sprzedaży i pozyskiwanie nowych Klientów

  • Kreowanie popytu na produkty oferowane przez spółkę, poprzez odpowiednie doradztwo sprzedażowe i wsparcie techniczne.

  • Raportowanie prowadzonych działań.

  • Budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientami.

  • Dbałość o wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Min. średnie wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: elektrotechnika, automatyka lub pokrewne).

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży w segmencie B2B

  • Umiejętność posługiwania się programami pakietu MsOffice.

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i negocjacyjne.

  • Konsekwencja w realizacji wyznaczonych celów.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Gotowość do częstych podróży służbowych. Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość branży elektrotechnicznej

  • Znajomość struktury sieci dystrybucyjnych i hurtowni na podanym obszarze.

  • Znajomość AutoCADa w podstawowym zakresie.

  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej i tworzenia prostych schematów elektrycznych.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat.

  • Udział w szkoleniach, krajowych i zagranicznych.

  • Motywacyjny system wynagrodzeń.

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer.

  • Prywatną opiekę zdrowotną, obiektywny system premiowy, inne benefity finansowe oraz pozafinansowe.

  • Miłą atmosferę pracy w firmie dla której ludzie są na pierwszym miejscu.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

EL-TEAM Sp. z o.o.

Od ponad 25 lat reprezentujemy na polskim rynku firmy z Niemiec, Włoch i Słowenii. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem kilku innowacyjnych marek z obszarów: elektrotechnika, automatyka budynków oraz wentylacja. Nasi Klienci to sieci hurtowe, firmy instalacyjne, producenci urządzeń elektrotechnicznych, oraz przemysł.

Przewiń do profilu firmy