Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Techniczno Handlowy

Agroecopower Sp. z o.o. Oddział w Polsce

  • Litwa

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby działającej aktywnie w branży agro na terenie Litwy umożliwiając poszerzenie portfolio sprzedażowego o usługi firmy Agroecopower Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

Pozyskiwanie nowych klientów do współpracy na podległym terenie

Obsługa klientów w zakresie technicznym oraz sprzedażowym

Stały kontakt z klientami

Przygotowywanie i przedstawianie ofert

Kompleksowa obsługa kontraktów zgodnie ze standardami firmy

Nasze wymagania

Oczekiwania:

Praktyka na stanowisku Przedstawiciela Handlowego

Umiejętności Sprzedażowe, Techniczne, Serwisowe, Manualne

Prawo jazdy kat. B

Mile widziana znajomość branży budowlanej i rolniczej

Niezależność czasowa

Wysoka motywacja do pracy

Wykształcenie min. średnie

Profesjonalne podejście i świetna zdolność w komunikacji

Podstawowa wiedza w pracy z komputerem

Język Litewski komunikatywny

Język Angielski min. podstawowy

To oferujemy

Oferta:

Wynagrodzenie prowizyjne od obrotu, adekwatne do osiąganych wyników

Narzędzia pracy: Samochód, telefon, komputer

Kompletne szkolenie

Pracę w młodym dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

O nas

Stabilna i dynamicznie działająca firma AGROECOPOWER SP. Z O.O. z centralą w Czechach zajmująca się modyfikacjami oprogramowania w dziedzinie agro, poszukuje Przedstawiciela Techniczno Handlowego do współpracy, działającego aktywnie na rynku Litewskim

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w sprzedaży jak i umiejętnościami technicznymi oraz manualnymi, która zabezpieczy aktywność na powierzonym terenie. Będzie pozyskiwała nowych klientów, podtrzymywała i wytwarzała sieć odbiorców jak i obsługiwała ich w zakresie technicznym. Reprezentował na targach oraz wspierał oddział w Polsce.