Przedstawiciel Techniczno – Handlowy

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 03.12.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 02.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącą spółką międzynarodowego koncernu - lidera w zakresie deskowań i rusztowań konstrukcyjnych. Od 25 lat jesteśmy obecni na polskim rynku, zatrudniamy blisko 500 osób na terenie całego kraju.

    Aktualnie poszukujemy odpowiednich Kandydatów na stanowisko:

    Przedstawiciel Techniczno – Handlowy
    obszar działania: woj. łódzkie, mazowieckie, podlaskie, lubelskie i świętokrzyskie

     miejsce pracy: biuro w Łodzi

    Główne zadania:

    • utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi klientami,
    • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów,
    • doradztwo technologiczne w zakresie deskowań, projektowanie, bieżąca obsługa techniczna i handlowa budów obsługiwanych przez PERI,
    • negocjowanie i kontrola realizacji warunków współpracy,
    • koordynowanie realizacji projektów,
    • uzupełnianie baz danych,
    • tworzenie ofert, umów, raportów, statystyk oraz analiz,
    • przygotowywanie prezentacji i zestawień,
    • nadzór nad obiegiem faktur i płatnościami.

    Wymagany profil:

    • doświadczenie w pracy w firmie z branży budowlanej (w firmie działającej w zakresie generalnego wykonawstwa bądź realizującej stany surowe obiektów zarówno kubaturowych, jak i mostowych) będzie mile widziane,
    • dodatkowym atutem będzie udokumentowane doświadczenie w biurze projektowym o charakterze konstrukcyjno-architektonicznym),
    • wykształcenie wyższe techniczne - kierunek budownictwo,
    • bardzo dobra znajomość lokalnego rynku inwestycji budowlanych,
    • zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole,
    • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów handlowych,
    • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
    • prawo jazdy kat. B,
    • zaawansowana obsługa programów pakietu MS Office oraz AutoCAD.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym,
    • możliwość rozwoju zawodowego - udział w międzynarodowych szkoleniach,
    • niezbędne narzędzia pracy – samochód, telefon, laptop,
    • pakiet benefitów – ubezpieczenie, opieka medyczna, karta Multisport.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku Aplikuj.
    w temacie maila proszę wpisać PTH. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PERI Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. z 2002r 101, poz. 926 z póź. zm.)”.