Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

podnosimy.pl

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w sprzedaży w branży budowlanej. Do jej głównych zadań należeć będzie: czynny udział w rozwijaniu powierzonego rynku, doradztwo techniczne, analiza potrzeb oraz wsparcie klientów w rozwiązywaniu ich problemów i budowanie długotrwałej relacji biznesowych.

Szukamy Kandydata, którego pasjonuje budownictwo, nowoczesne maszyny budowlane i kontakt z ludźmi, który posiada wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i interpersonalne, dba o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku w branży budowlanej

  • Znajomość specyfiki sprzedaży oraz realizacji usług sprzętowych w sektorze budowlanym

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)

  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office)

  • Umiejętność ustalania priorytetów i dobrej organizacji pracy

  • Samodzielność w działaniu, zaangażowanie, ambicja, orientacja na wyniki

  • Czynne prawo jazdy kat. B, gotowość do podróży służbowych

Mile widziane

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Znajomość programów inżynierskich np. AutoCad

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego, możliwość awansu w strukturach firmy

  • Odpowiedzialną pracę pełną wyzwań i wdrażania nowych rozwiązań

  • Wysokie wynagrodzenie stałe oraz premię za realizację wyznaczonych celów

  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe)

  • Niezbędne narzędzia pracy (smartfon, laptop, samochód służbowy)

Stajemy się liderem w branży usług dźwigowych w Polsce. Podnosimy prawie wszystko aby nasi klienci mogli realizować najtrudniejsze projekty. Transport pionowy jest naszą pasją.

Nasi klienci liczą na nasze 30-letnie doświadczenie w branży i wysoki standard obsługi a rozbudowany park maszynowy umożliwia dobór najbardziej optymalnych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy

Dynamiczny rozwój to w naszej firmie konkretne działania. Stały wzrost liczby urządzeń podlegających dozorowi oraz rozszerzający się zasięg świadczonych usług powoduje, że z roku na rok zwiększamy zatrudnienie. Nasza kadra specjalistów zapewnia bezpieczeństwo i najwyższą jakość usług.