Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

GRYFIT TECHNIK Sp. z o.o

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie wyznaczonej polityki handlowej i celów sprzedaży w Regionie.

  • Obsługa techniczno–handlowa i koordynacja projektów.

  • Współuczestniczenie w definiowaniu wymagań nowych produktów.

  • Realizowanie polityki marketingowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne inżynieria sanitarna i lub bezpieczeństwo pożarowe instalacji.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

  • Podstawowa znajomość programu AutoCAD.

  • Umiejętność konsekwentnego realizowania postawionych celów.

  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

  • Pracę w międzynarodowym, młodym i dynamicznym zespole.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z osiągniętymi wynikami.

  • Indywidualny system szkolenia.

GRYFIT TECHNIK Sp. z o.o. – producent innowacyjnych zabezpieczeń przeciwpożarowych instalacji HVAC oraz komponentów systemów wentylacji pożarowej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do pracy w Dziale Handlowym na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

  • Goleniów GSEE (Łozienica)

  • ŁSEE Łódź (Konstantynów Łódzki)

Oferujemy pełna wyzwań prace w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi wspomagających sprzedaż jak również atrakcyjny pakiet wynagrodzeń.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego wraz z aktualnym zdjęciem, z podaniem numeru referencyjnego PTH-4 i dopiskiem Północ lub Centrum, prosimy przesyłać drogą elektroniczną klikając Aplikuj poniżej.