Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

TKD POLSKA SP Z O O

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów

  • planowanie, rozwój oraz utrzymywanie stałych, profesjonalnych relacji z klientami

  • aktywna sprzedaż do Klientów określonych kanałów

  • sporządzanie ofert i prowadzenie negocjacji

  • finalizowanie sprzedaży

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • analiza rynku pod kątem produktowym oraz prowadzonych inwestycji

  • raportowanie bieżących wyników pracy

Nasze wymagania

  • znajomość branży technicznej/elektrycznej/automatyki przemysłowej

  • znajomość języka technicznego

  • umiejętności identyfikacji potrzeb klienta

  • orientacja na cele i odpowiedzialności za realizowane zadania

  • samodzielność, rzetelność i dyspozycyjność

  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów

  • wysoka kultura osobista

  • czynne prawo jazdy kat . B

  • Znajomość języka angielskiego – będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawa + prowizja (4 – 9 tys. brutto) - zależne od uzyskanych wyników sprzedaży

  • możliwość budowania ścieżki kariery zawodowej

  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód

  • wsparcie działu technicznego

  • system szkoleń branżowych

  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

TKD Polska jest jednym z największych dostawców kabli, przewodów, kabli systemowych oraz osprzętu kablowego na świecie. Oferujemy naszym Klientom szeroką paletę ponad 30.000 produktów przeznaczonych do zastosowania w niemal każdej gałęzi przemysłu.

Przewiń do profilu firmy