Oferta pracy

Przedstawiciel techniczno-handlowy

PRO-FOTON sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

4 000‐20 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

Działalność firmy Pro-foton związana jest z zagadnieniami obejmującymi pozyskiwanie energii elektrycznej i cieplnej przy pomocy odnawialnych źródeł.
Wyznacznikiem sukcesu w firmie jest zadowolenie Klientów i Pracowników.

Główny cel pracy:

  • zapewnianie stabilnego poziomu sprzedaży instalacji fotowoltaicznych poprzez aktywny i systematyczny kontakt z potencjalnymi i nowo pozyskanymi klientami

Szczegółowy zakres zadań:

  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów;
  • tworzenie ofert na podstawie udostępnionego cennika oraz negocjacja umów;
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami; zapewnienie im fachowego doradztwa w zakresie realizacji podpisanych umów;
  • promowanie rozwiązań oferowanych przez firmę Pro-foton;
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy;

Preferowany profil Kandydata:

  • znajomość branży OZE;
  • umiejętności sprzedażowe, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • ukierunkowanie na cel (inicjatywa w działaniu, wysoka samodzielność, zaangażowanie i aktywność w przekonywaniu klientów);
  • umiejętność organizowania pracy (planowanie działań długoterminowych, systematyczność, konsekwencja w realizacji zadań, ustalanie priorytetów, terminowość);
  • bardzo dobra komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • ukierunkowanie na rozwój i chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji;

Oferujemy:

  • pracę w młodym doświadczonym zespole;
  • zatrudnienie na umowa o pracę lub B2B;
  • wynagrodzenie podstawowe oraz nielimitowany system prowizyjny;
  • szkolenia z zakresu fotowoltaiki oraz technik sprzedażowych;
  • wyposażenie stanowiska pracy:
    - samochód służbowy
    - laptop/tablet
    - telefon komórkowy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy