Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel techniczno-handlowy

straschu Elektro-Dystrybucja Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • reprezentacja w regionie

  • rozwój i systematyczne pogłębianie rynku sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów

  • obsługa klienta

  • dobór produktów do potrzeb klientów

  • negocjacje handlowe

  • sporządzanie ofert techniczno-handlowych

  • raportowanie swoich działań i wyników

  • współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży elektrotechnicznej lub automatyki przemysłowej

  • znajomość rynku elektrotechniki i automatyki

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • zaangażowanie i samodzielność

  • bardzo dobra organizacji pracy

  • komunikatywność i nastawienie na cel

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o stabilnej sytuacji finansowej i rynkowej

  • ciekawą pracę w bardzo przyjaznej atmosferze

  • elastyczne godziny pracy

  • system premiowy

  • możliwość szkoleń i wyjazdy integracyjne

  • samochód, laptop, telefon i inne potrzebne do pracy narzędzia

  • dofinansowanie kursów językowych

  • pakiet medyczny i ubezpieczenie na życie

  • wsparcie ze strony menedżerów i doświadczonych pracowników

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

straschu Elektro-Dystrybucja Sp. z o.o.

Grupa straschu to silny partner w dostawach komponentów z zakresu automatyki przemysłowej, elektrotechniki oraz techniki sterowania. Firma realizuje kompleksowe dostawy do produkcji rozdzielnic elektrycznych, maszyn i urządzeń. Obsługujemy przemysł lotniczy, morski, lądowy, motoryzacyjny i spożywczy. straschu jest obecne na rynku od ponad 110 lat. Firma powstała w 1908 roku w Bremen. Obecnie zatrudnia 400 pracowników w kilku lokalizacjach i w związku z rozwojem polskiego oddziału firmy straschu Elektro-Dystrybucja Sp. z o.o. poszukujemy osób na stanowisko:

Poszukujemy osób z całej Polski.

Przewiń do profilu firmy