Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Techniczno - Handlowy

"HUFGARD OPTOLITH BAUPRODUKTE POLSKA" sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów na wyznaczonym terenie.

  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami.

  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji.

  • Realizowanie planów sprzedaży.

  • Prowadzenie spotkań, szkoleń i prezentacji z klientami.

  • Stałe podnoszenie swojej wiedzy technicznej i sprzedażowej.

  • Utrzymywanie i kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Podział czasu pracy
70%

Sprzedaż produktów

20%

Prowadzenie szkoleń, prezentacji

10%

Raportowanie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe związane ze sprzedażą produktów z branży budowlanej.

  • Mile widziane doświadczenie w branży chemii budowlanej.

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Ambicja i chęć poszerzania wiedzy.

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy.

  • Systematyczność i konsekwencja w działaniu.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników (część stała + prowizja).

  • Pakiet szkoleń wprowadzających.

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy.

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

  • Stałe wsparcie Centrali.

  • Otwarte i wspierające środowisko pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

"HUFGARD OPTOLITH BAUPRODUKTE POLSKA" sp. z o.o.

Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o. jest producentem szerokiego asortymentu produktów chemii budowlanej, takich jak: materiały do renowacji zabytków, kleje do płytek, systemy ociepleń, hydroizolacje, farby elewacyjne i wewnętrzne, zaprawy budowlane. Jesteśmy firmą z kapitałem niemieckim, sprzedającą produkty w wielu krajach europejskich. W Polsce firma istnieje od 2005 roku i może pochwalić się wieloma obiektami referencyjnymi, w których zastosowano produkty Hufgard Optolith.

Przewiń do profilu firmy