Przedstawiciel Techniczno-Handlowy marki Fox Dekorator

ATLAS Sp. z o.o.O firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 11 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedaży i polityki promocyjnej firmy w punktach sprzedaży w kanale hurtowym, detalicznym i inwestycyjnym - odpowiedzialność za wynik sprzedaży w danym regionie, tj. woj. opolskie, Częstochowa, Piekary Śląskie, Kielce, Piotrków Trybunalski i okoliczne powiaty

  • rozwój dystrybucji produktów

  • dbałość o odpowiednią ekspozycję w punktach handlowych

  • współpraca z architektami i projektantami wnętrz

  • budowanie trwałych, partnerskich i biznesowych relacji z klientami

  • pozyskiwanie nowych odbiorców produktów

  • prowadzenie szkolenia produktowe dla klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w zespole sprzedaży

  • znajomość topografii regionu

  • znajomość lokalnego rynku handlowego materiałów wykończenia wnętrz (dodatkowy atut)

  • umiejętność obsługi MS Office

  • umiejętność pracy w zespole

  • nastawienie na wynik

  • dyspozycyjność, samodzielność, sumienność, komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny