Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Numer referencyjny: PH/23/60

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy Marki Fox Dekorator

ATLAS Sp. z o.o.

  • Łomża

    Łomża, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedaży i polityki promocyjnej firmy w punktach sprzedaży w kanale hurtowym, detalicznym i inwestycyjnym - odpowiedzialność za wynik sprzedaży w danym regionie (powiaty: ciechanowski, makowski, mławski, ostrołęcki, ostrowski, przasnyski, żuromiński, białostocki, augustowski, bielski, grajewski, hajnowski, kolneński, łomżyński, moniecki, sejneński, sokólski, suwalski, Suwałki, wysokomazowiecki, zambrowski, bartoszycki, działdowski, ełcki, giżycki, gołdapski, kętrzyński, lidzbarski, mrągowski, nidzicki, olecki, olsztyński, piski, szczycieński, węgorzewski)

  • rozwój dystrybucji produktów

  • współpraca z architektami i projektantami wnętrz

  • dbałość o odpowiednią ekspozycję w punktach handlowych

  • budowanie trwałych, partnerskich i biznesowych relacji z klientami

  • pozyskiwanie nowych odbiorców produktów

  • prowadzenie szkolenia produktowe dla klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • min. rok doświadczenia w pracy w zespole sprzedaży

  • znajomość topografii regionu

  • znajomość lokalnego rynku handlowego materiałów wykończenia wnętrz

  • umiejętność pracy w zespole

  • nastawienie na wynik

  • dyspozycyjność, samodzielność, sumienność, komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • praca u lidera

  • jasny system premiowy

  • praktyczne wdrożenie

  • program szkoleń oraz warsztatów (produktowe, sprzedażowe, inne)

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, tablet, telefon

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • szkolenia

Osoby, których oferty wzbudzą zainteresowanie firmy zostaną telefonicznie poinformowane o terminie spotkania.