Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Techniczno- Handlowy (materiały budowlane)

SANIER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założonych planów sprzedażowych poprzez:
  • kształtowanie i rozbudowę bazy klientów, zgodnie z strategią rozwojową firmy
  • rozwój i promocja marek budowlanych o specjalistycznym charakterze – branża hydroizolacyjna i renowacyjna, chemia budowlana, materiały wykończeniowe oraz akcesoria budowlane
  • przygotowywanie ofert i negocjacje handlowe
  • doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów
  • czynny udział w rozwoju firmy i poszerzaniu rynku odbiorców
  • rozwój osobisty poprzez zwiększanie wiedzy z zakresu specjalistycznych materiałów budowlanych

Nasze wymagania

  • silna motywacja i entuzjazm w pracy
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • samodzielność w planowaniu i zarządzaniu swoją pracą
  • wytrwałość i determinacja w dążeniu do celu
  • pasja i entuzjazm w obszarze wykonywanej pracy
  • umiejętność współpracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi programów Word, Excel, poczta

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży materiałów budowlanych
  • znajomość branży specjalistycznych materiałów budowlanych, a szczególnie z zakresu hydroizolacji i renowacji - będzie dodatkowym atutem
  • znajomość Comarch Optima

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • profesjonalne wsparcie szkoleniowe producentów
  • atrakcyjne zarobki ujęte w prosty i jasny system wynagrodzeń
  • niezbędne narzędzia (samochód, laptop, smartfon)
  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • miłą i wyjątkową atmosferę pracy

Dlaczego warto aplikować do SANIER?

Zapraszamy do naszego zespołu osoby zarówno z doświadczeniem handlowym w branży materiałów budowlanych, jak i w innych branżach technicznych. Czekamy także na osoby bez doświadczenia, chętni z naszej strony do pomocy w nauce i szkoleniach handlowych oraz z zakresu specjalistycznych materiałów budowlanych. Jesteśmy firmą zorientowaną na ciągły rozwój, a na rynku od konkurencji odróżnia nas - nasze podejście do klienta, polegające na zaangażowaniu całego zespołu SANIER w obsługę na najwyższym poziomie. Dlatego jeśli chciałbyś dołączyć do nas i aktywnie rozwijać swoją karierę zawodową, zapraszamy do wysyłania aplikacji.

SANIER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

SANIER jest dystrybutorem szerokiej gamy materiałów budowlanych, specjalizującym się w hydroizolacji i renowacji obiektów budowlanych. Oferujemy dystrybucję, doradztwo techniczne oraz ekspertyzy dla wykonawców, inwestorów, architektów oraz konserwatorów zabytków. Nasz zespół dba o skuteczną konsultację z klientem na budowie, dobór odpowiedniego i skutecznego rozwiązania, profesjonalną obsługę handlową i logistyczną, a w efekcie zadowolenie klienta.

Firma SANIER to grupa osób zaangażowana w tworzenie firmy o nowej jakości na rynku dystrybucji materiałów budowlanych. Tworzymy zgrany i pozytywnie nastawiony zespół, gdzie każdy ma swój szczególny wkład w rozwój naszej firmy. Dlatego w związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy osób nie tylko z branży budowlanej, chcących rozwijać swoją karierę zawodową w firmie SANIER.

Przedstawiciel Techniczno- Handlowy (materiały budowlane), Kraków