Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel techniczno-handlowy

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Nasz Klient to prężnie rozwijająca się niemiecka firma produkująca maszyny pakujące. Od 1958 r. firma jest obecna na globalnym rynku. Obecnie poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Przedstawiciela techniczno-handlowego
(miejsce pracy: na terenie całej Polski)
numer referencyjny OF/DS/PTH/0611/2017

Osoba na tym stanowisku będzie z dużym zaangażowaniem sprzedawać maszyny pakujące.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (inżynieria zarządzania na wydziałach: mechanika i budowa maszyn lub technologia żywności) lub wykształcenie techniczne
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze maszyn pakujących.
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze pakowania próżniowego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office oraz mile widziana znajomość SAGE (ERP)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zorientowanie na klienta oraz samodzielny styl pracy

Obowiązki:

  • Samodzielna techniczna realizacja projektów oraz opieka nad klientem w obszarze maszyn pakujących
  • Samodzielne przygotowywanie ofert
  • Omówienie technicznych szczegółów zlecenia oraz jego realizacja
  • Uczestnictwo w odbiorze maszyn oraz przygotowanie testów wydajnościowych
  • Współpraca z międzynarodowymi klientami
  • Organizacja spotkań z klientami (w siedzibie firmy oraz u klienta)
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Uczestnictwo w regionalnych oraz międzynarodowych targach

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość rozwoju
  • Kompleksowe wdrożenie do pracy i szkolenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w języku angielskim lub niemieckim   za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ z powołaniem się na numer referencyjny OF/DS/PTH/0611/2017

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowamoich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.