Ta oferta pracy jest nieaktualna od 125 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 15.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SOOLER MARCIN ASZYK

    Zajmujemy się sprzedażą klejów i uszczelniaczy dla przemysłu, motoryzacji i budownictwa Naszym celem jest zadowolenie i satysfakcja klientów. Kontrahenci mogą liczyć na fachowe doradztwo oraz kompleksową obsługę.

    www.klejeiszczeliwa.pl

    Numer referencyjny: MAZ1
    Opis stanowiska:
    • Pozyskiwanie Klientów na określonym terenie
    • Przygotowywanie ofert handlowych
    • Realizacja założonych planów sprzedażowych
    • Negocjacje warunków handlowych
    • Kontrola płatności należności klientów.
    • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
    • Budowanie dobrego wizerunku Firmy
    • Praca na terenie kilku województw
    Wymagania:
    • Znajomość rynku w branży przemysłowej, budowlanej i motoryzacyjnej
    • Doświadczenie w branży klejów przemysłowych lub podobnej (mile widziane)
    • Umiejętność samodzielnego planowania i organizowania pracy.
    • Samodyscyplina i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań.
    • Umiejętność przygotowania pisemnych ofert i prezentacji produktu.
    • Zdolności negocjacyjne.
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
    • Silna orientacja na rezultat i motywacja do rozwijania kompetencji.
    • Zdolność łatwego przyswajania wiedzy technicznej.
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
    • Prawo jazdy kat. B
    Oferujemy:
    • Zatrudnienie w stabilnej firmie
    • Samochód służbowy
    • Telefon komórkowy
    • Laptop
    • Umowę o pracę
    • Szkolenia z zakresu sprzedaży oraz znajomości produktów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SOOLER Marcin Aszyk z siedzibą w Brzozówce zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Sooler Marcin Aszyk z siedzibą w Brzozówce  przy ul. Owocowej 36. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne