Ta oferta pracy jest nieaktualna od 48 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy na niemieckojęzyczne kraje Europy

  • Gniezno, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 02.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TEX YEAR EUROPE SP. Z O.O.

    Założona w 1976 r. firma Tex Year ma wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży. Wysokiej jakości produkty Tex Year mają zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, takich jak: pakowanie, przetwórstwo drzewne, wyroby higieniczne, florystyka, motoryzacja, przemysł budowlany, drzewno-papierniczy oraz wiele innych.

    Tex Year jest największym producentem kleju termotopliwego na terenie Azji. Tex Year Europe jest pierwszym europejskim oddziałem Tex Year Industries (Tex Year Group). Nasz asortyment obejmuje kleje termotopliwe, pistolety na kleje w sztyftach, kleje wiecznie żywe (HMPSA), kleje cyjanoakrylowe (super glue), kleje i powłoki utwardzane promieniami UV, żywice epoksydowe i inne.

    Miejsce pracy: Gniezno
    Opis stanowiska:
    • Pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z Klientami (Niemcy, Austria, Szwajcaria, inne)
    • Prowadzenie korespondencji handlowej i przetargowej
    • Realizacja ustalonych planów sprzedażowych
    • Negocjacje i kontrola należności klientów
    • Budowanie dobrego wizerunku firmy
    Wymagania:
    • Znajomość rynku w branży przemysłowej, budowlanej i motoryzacyjnej
    • Doświadczenie w branży klejów przemysłowych lub podobnej
    • Umiejętność samodzielnego planowania i organizowania czasu pracy
    • Samodyscyplina i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Umiejętność sporządzania pisemnych ofert i prezentacji produktu
    • Zdolności negocjacyjne
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Silna orientacja na wyniki i motywacja do rozwijania kompetencji
    • Zdolność łatwego przyswajania wiedzy technicznej
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
    • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego oraz j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Prawo jazdy kat. B
    Oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie w firmie z kapitałem zagranicznym
    • Profesjonalne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
    • Umowę o pracę
    • Szkolenia z zakresu sprzedaży oraz znajomości produktów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tex Year Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Gnieźnie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Tex Year Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Gnieźnie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne