Przedstawiciel Techniczno - Handlowy na region południowo-zachodniej Polski

RUBI Polska sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

www.rubi.com/pl

RUBI Polska  – polski oddział międzynarodowej grupy RUBI GERMANS BOADA S.A. – lidera w sektorze profesjonalnych narzędzi budowlanych poszukuje kandydata na stanowisko:

Główne obowiązki

  • utrzymywanie i rozwój sieci sprzedaży w regionie
  • promowanie produktów firmy poprzez prezentacje
  • doradztwo i doraźny serwis techniczny
  • realizacja ustalonych planów sprzedaży
  • regularne raportowanie wyników pracy

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych, najlepiej w branży narzędziowej oraz budowlanej B2B – warunek niezbędny
  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane techniczne
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • umiejętność planowania i realizacji planów sprzedażowych
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, obowiązkowość i samodyscyplina
  • otwarta osobowość, łatwość nawiązywania kontaktów, gotowość do współpracy
  • gotowość do częstych podróży służbowych (ok. 70% czasu)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • możliwość pracy i rozwoju w oddziale międzynarodowej firmy oraz uczestniczenia w jej wzroście
  • samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy i inne narzędzia niezbędne do prowadzenia działalności sprzedażowej
  • szkolenia produktowe, sprzedażowe i ogólnorozwojowe
  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem podstawowym, premią zależną od osiąganych wyników oraz udziałem w zysku
  • pakiet świadczeń pozapłacowych
  • przyjazną atmosferę opartą na  szacunku, odpowiedzialności i zaufaniu

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy