Ta oferta pracy jest nieaktualna od 142 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Techniczno - Handlowy

  • opolskie
  • Specjalista
  • 26.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG – światowego lidera usług personalnych na terenie całej Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej. Dekra Praca Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 8194.

    Dla naszego Klienta z branży elektrotechnicznej aktualnie poszukujemy kandydata/-tki do pracy na stanowisku:

    PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO – HANDLOWY

    Zakres obowiązków:

    • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów
    • Inicjowanie, rozwijanie i utrzymywanie relacji z Klientami
    • Zapewnienie dostępu obecnym i potencjalnym Klientom do materiałów informacyjnych/doradztwo techniczne
    • Pozyskiwanie i analiza zapytań ofertowych
    • Wybór rozwiązania technicznego we współpracy z Działem Technicznym
    • Przygotowanie ofert w zakresie technicznym i handlowym
    • Monitorowanie złożonych ofert
    • Analiza potrzeb rynku pod kątem oczekiwanych cech i parametrów produktu;
    • Śledzenie postępu technicznego oraz inicjowanie prac doskonalących rozwiązania produktu
    • Prowadzenie prezentacji produktowych

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok
    • Znajomość zagadnień z obszaru elektrotechniki
    • Wykształcenie techniczne (preferowane elektryczne)
    • Determinacja w osiąganiu celów
    • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz wysoka kultura osobista
    • Samodzielność, samodyscyplina oraz dobra organizacja pracy
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
    • Możliwość aktywnego uczestniczenia w procesie kreowania kierunków rozwoju firmy
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
    • Prace na określonym terenie działania
    • Stabilność zatrudnienia
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy)
    • Narzędzia niezbędne do pracy na tym stanowisku (samochód, telefon, laptop)
    • Work Life Balance

    Praca w systemie Home Office oraz mobilna na terenie wybranych województw.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz angielskim

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę DEKRA Praca Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.)".

    bottom