Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (Polska centralna i wschodnia)

AiFO GROUPO firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa dotychczasowych Klientów (rozmowy z Kupcami i Konstruktorami),

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,

  • Spotkania i wizyty u obecnych i nowych Klientów,

  • Przygotowywanie ofert,

  • Prowadzenie negocjacji,

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji,

  • Raportowanie wyników pracy w CRM.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z Klientem B2B,

  • Skuteczna komunikacja i umiejętności budowania długotrwałych relacji z Klientami,

  • Samodzielność i systematyczność,

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne lub znajomość branży chłodniczej – mile widziane,

  • Prawo jazdy kat B,

  • Otwartość na podróże służbowe.

To oferujemy

  • Dostęp do najnowszej wiedzy handlowej w Polsce, stały udział w profesjonalnych szkoleniach handlowych i produktowych,

  • Udział w największych targach branżowych w Europie i na świecie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + prowizja miesięczna adekwatna do wyników, premia roczna dla najlepszych,

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest liderem w swojej branży w Europie,

  • Dofinansowanie szerokiej oferty zajęć sportowych,

  • Dofinansowanie kształcenia (szkoleń językowych, kursów branżowych, etc),

  • Możliwość pracy w nowoczesnym biurze w Bochni lub Krakowie,

  • Półelastyczny czas pracy (po okresie próbnym),

  • Dodatkowe ubezpieczenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

AiFO GROUP

Firma produkcyjno handlowa z branży urządzeń chłodniczych i gastronomicznych pracująca w sektorze B2B. Lider w swojej branży w Europie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kreatywnego, lubiącego podejmować decyzję i mieć realny wpływ na projektowane części maszyn.

Przewiń do profilu firmy

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (Polska centralna i wschodnia) do pracy z Klientem B2B w projektowym procesie sprzedaży podzespołów do komercyjnych urządzeń chłodniczych i gastronomicznych. Szukamy komunikatywnych i pewnych siebie osób z technicznym i analitycznym sposobem myślenia.

Jeśli interesujesz się techniką i masz żyłkę do handlu to stanowisko jest dla Ciebie!

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy