Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel techniczno-handlowy - Polska północna

CTS TECHNOLOGY sp. z o.o.O firmie

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

CTS Technology to firma produkcyjno-handlowa dostarczająca części i elementy maszyn do wielu gałęzi przemysłu. Posiadamy doświadczenie w zakresie inżynierii materiałowej, metalurgii proszków, zarządzania i inżynierii produkcji oraz szeroko pojętych procesów przetwarzania materiałów. Łączymy profesjonalizm i pasję po to, aby w kompleksowy sposób pomagać klientom w poprawie produktywności ich firmy.

Głównym profilem działalności naszej firmy są części i narzędzia specjalne wykonywane wg dokumentacji klienta z materiałów takich jak:

  • ceramika techniczna,
  • węglik spiekany,
  • stale zwykłe, narzędziowe i proszkowe,
  • aluminium, miedź, wolfram,
  • tworzywa sztuczne.

Opis stanowiska:

  • Praca w terenie - Polska północna (duży obszar)
  • Sprzedaż produktów i usług firmy (elementy specjalne, części maszyn, linii produkcyjnych, urządzenia znakujące)
  • Utrzymywanie kontaktów z aktualnymi klientami
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Sporządzanie ofert oraz raportów handlowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych

Wymagania:

  • Wiedza i doświadczenie w branży przemysłowej/metalowej/narzędziowej
  • Wykształcenie techniczne lub inżynierskie
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Ambicja i determinacja w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania częstych wyjazdów służbowych

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki premiowe;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w młodym i zgranym zespole;
  • Wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego i pozostałej części zespołu;
  • Możliwość pogłębiania wiedzy technicznej;
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Możliwość realizacji ciekawych, nieseryjnych projektów;
  • Pakiet Multi Sport;
  • Ubezpieczenie grupowe.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a powyższym stanowiskiem i chcesz wykorzystywać swoje pomysły i umiejętności w naszej firmie, prosimy o przesyłanie CV w j.polskim lub angielskim poprzez przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne