Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 27.07.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Enitra Sp. z o.o. Jesteśmy liderem w naszej branży. Od 1996r. prowadzimy działalność w zakresie produkcji i dystrybucji pasów napędowych, taśm transportujących oraz  innych elementów napędu i transportu (koła, łańcuchy).

Wiodąca  pozycja firmy na rynku polskim została potwierdzona poprzez zgodność Zintegrowanego Systemu Zarządzania z międzynarodowymi normami: PN-EN ISO 9001:2009, PN-EN ISO 14001:2005; PN-N 18001:2004; PN ISO 26000.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Region: pomorskie

Oferujemy:

  • Bardzo wysokie wynagrodzenie dla osób spełniających cele firmy
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie zarządzanej i rozwijającej się firmie
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Stały rozwój, w tym profesjonalny pakiet szkoleń
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Samochód służbowy

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i nawiązywanie współpracy z Nowymi Klientami Firmy
  • Budowanie trwałych, dobrych relacji z klientami
  • Sprzedaż pełnej gamy produktów Firmy
  • Realizacja planów marżowych
  • Stała analiza rynku

Oczekujemy:

  • Minimum 4 letniego doświadczenia w firmie Enitra Sp. z o. o  lub w firmie z branży o  identycznym profilu działalności (patrz. www.enitra.pl) popartego sukcesami, mile widziane również doświadczenie w utrzymaniu ruchu
  • Wykształcenia min. średniego- preferowany kierunek mechanika, chemia tworzyw i gumy; inżynier mechanik; inżynier mechatronik
  • Znajomości specyfiki układów mechanicznych, budowy maszyn, urządzeń przemysłowych
  • Silnej motywacji do osiągania wysokich wyników
  • Umiejętności nawiązywania długotrwałych relacji
  • Energii i dynamizmu w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie na adres firmy listem lub za pomocą przycisku aplikuj:

  • Informacji nt. przebiegu dotychczasowej pracy zawodowej (CV wraz ze zdjęciem)
  • Listu motywacyjnego

Termin składnia ofert: najpóźniej do 25.08.2017r.

Ewentualne pytania prosimy kierować pod nr tel. 74 887-02-41

Na aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się