Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Techniczno - Handlowy

Rothenberger Polska Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • systematyczna realizacja planów sprzedażowych

  • doradztwo techniczne, pokazy i szkolenia dla klientów

  • regularny kontakt z klientem instytucjonalnym i prywatnym

  • utrwalanie i stałe powiększanie bazy klientów

  • sporządzanie ofert i prezentacji, obsługa posprzedażowa

  • analiza marketingowa podległego terenu

  • systematyczne planowanie i raportowanie pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży instalacyjnej, sanitarnej, grzewczej, klimatyzacyjnej

  • wcześniejsza praca w charakterze sprzedawcy/przedstawiciela handlowego

  • wykształcenie techniczne

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych

  • znajomość komputera, w tym pakietu Office i Power Point

  • lojalność, zaangażowanie, konsekwencja w osiąganiu celów

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej, wieloletniej pozycji rynkowej

  • współpracę z dużym międzynarodowym koncernem

  • motywacyjny system płac w relacji do osiąganych wyników

  • regularne szkolenia i pracę w stałym kontakcie z klientem

  • miłą atmosferę w stabilnym zespole

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

  • miejsce pracy: pomorskie i zachodniopomorskie

Rothenberger Polska Sp. z o.o.

Firma Rothenberger jest światowym liderem w zakresie produkcji i sprzedaży profesjonalnych narzędzi i urządzeń instalatorskich dla budownictwa, hydrauliki, kanalizacji, instalacji wodnych i gazowych, klimatyzacji i pokrewnych.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy podając nasz nr ref. ROTH-PH-2101

przesyłać na adres: [email protected]