Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Techniczno - Handlowy

THALE Sp. z o.o. Sp. k. (właściciel marki NICZUK)

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • czynny udział w rozwoju firmy i poszerzaniu rynku odbiorców

  • pomiary technologiczne u klientów, analiza ich potrzeb oraz doradztwo w zakresie jak najbardziej optymalnych rozwiązań technicznych

  • tworzenie projektów od koncepcji, aż do ostatecznego potwierdzenia przez klienta

  • samodzielne przeprowadzenie wyceny, obliczeń, rysunków technicznych związanych z projektem

  • uczestnictwo w etapach odbiorów technicznych oraz serwisu urządzeń

  • bieżące monitorowanie konkurencji rynkowej pod kątem ich oferty asortymentowej i strategii handlowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

  • doświadczenie i znajomość zagadnień z dziedziny przenośników oraz podnośników w sektorze rolno-spożywczym

  • dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innego języka obcego np. niemieckiego będzie dodatkowym atutem)

  • umiejętność obsługi programów graficznych i pakietu Office wykorzystywanych w projektowaniu

  • systematyczność, zaangażowanie i wysoki stopień zorganizowania

  • prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży, nastawionej na dynamiczny rozwój

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • transparentne warunki wynagrodzenia

  • zaplanowany system wdrożenia nowego pracownika

  • możliwość szkoleń i rozwoju kompetencji

  • atrakcyjny pakiet socjalny i dofinansowania: świadczenia świąteczne, wczasy pod gruszą, pakietu medycznego Luxmed, urlopu, karty benefit, wyprawek szkolnych, biletów do filharmonii i teatru

  • niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

Teren działania

Zamieszkujesz lub planujesz zmienić miejsce zamieszkania w obrębie wymienionego terenu działania - dołącz do naszego zespołu!

Obszar pracy: województwo wielkopolskie, łódzkie, dolnośląskie, opolskie

Miejsce pracy

Województwo wielkopolskie/łódzkie/dolnośląskie/opolskie

Lider w produkcji urządzeń do transportu materiałów sypkich z ponad 60-letnią tradycją. Naszą markę wyróżnia wysoka jakość produkowanych urządzeń. Dynamiczne plany rozwoju i ekspansji firmy stanowią szansę dla osób, które pragną dołączyć do grona profesjonalistów i pasjonatów branży. Więcej na niczuk.pl

Przewiń do profilu firmy