Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do GOLDEN GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w: ul. Unii Lubelskiej 3, 61-249 Poznań (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
GOLDEN GROUP

Przedstawiciel techniczno – handlowy

GOLDEN GROUP O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 15 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zadaniem na tym stanowisku jest obsługa zaopatrzenia krajowego rynku w elementy wyposażenia magazynów:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i rozwój sieci sprzedaży – Dbanie o dobre relacje z klientami

  • Prowadzenie negocjacji warunków współpracy

  • Nadzór nad realizacją zamówień

  • Monitoring rynku

  • Realizacja celi sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Jeśli chcesz z nami pracować oczekujemy, że:

  • Będziesz posiadać doświadczenie w sprzedaży (preferowane w branży logistyki, wysokiego składowania)

  • Znasz zarówno rynek jak i klientów

  • Masz umiejętności nawiązywania i dbania o długofalowe relacje z klientami

  • Posiadania kompetencji związanych z prowadzeniem procesów negocjacyjnych

  • Umiejętności negocjacyjnych

  • Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych

  • Wykazywania się wysoką inicjatywą połączoną z efektywnym wykorzystaniem czasu

To oferujemy

  • Zależy nam na znalezieniu dobrej płaszczyzny do współpracy – od siebie oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy – telefon, komputer, samochód – również do użytku prywatnego

  • Kartę multisport

  • Dobre wynagrodzenie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Wyobraź sobie szafę – miejsce gdzie chowasz swoje rzeczy, a teraz wyobraź sobie, że Twoja szafa ma powierzchnię kilku tysięcy metrów – żeby tak duża powierzchnia stała się użyteczna potrzebujesz ją kompleksowo wyposażyć – my odpowiadamy za akcesoria regałowe potrzebne do tego, żeby taka hala magazynowa mogła funkcjonować. Firmą, która produkuje takie akcesoria jest NATOM – największa tego typu firma w kraju i jedna z największych na całym rynku.

W NATOM ważna jest przede wszystkim atmosfera, a dbałość o innych to dla nas realnie funkcjonująca wartość.

Chcemy wzmocnić swoje działania na rynku lokalnym dlatego szukamy REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA TECHNICZNO – HANDLOWEGO, który nam w tym pomoże.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli trafia do Ciebie to co przeczytałeś powyżej i zaciekawiła Cię nasza propozycja– wyślij CV.

Odpowiedź dostaniesz do 72h z wyłączeniem dni wolnych od pracy.