Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Techniczno- Handlowy

Reca Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Radom
    Radom, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Rozpoznawanie potrzeb klientów i profesjonalne doradztwo techniczne
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozbudowa istniejącej bazy
  • Budowanie relacji z klientami w branży przemysłowej oraz budowlanej (działy utrzymania ruchu, produkcji, zaopatrzenia, konstrukcji i budowy maszyn, firmy budowlane, kierownicy budów i inne zw. z produkcją przemysłową)
  • Gotowość do codziennej pracy w terenie, najważniejszy dla nas jest bliski kontakt z klientem
  • Planowanie i raportowanie pracy w CRM

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku handlowym w sprzedaży w sektorze B2B
  • Orientacja na wynik i chęć osiągania ponadprzeciętnych rezultatów
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania długofalowych relacji
  • Umiejętność zarządzania zadaniami w czasie oraz planowania i organizacji pracy własnej w terenie
  • Skuteczność i konsekwencja w działaniu
  • Rzetelność i zaangażowanie
  • Samodyscyplina i wysoka kultura osobista
  • Chęć do poszukiwania niestandardowych rozwiązań
  • Znajomość branży narzędziowej i elementów złącznych oraz potencjalnych klientów z sektora produkcyjnego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywacyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników sprzedaży
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Niezbędne narzędzia pracy – telefon, tablet samochód służbowy (również do użytku prywatnego)
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika i jego najbliższej rodziny
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Współpracę z klientem w oparciu o produkty z grupy Premium
  • Pracę mobilną
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się i stabilnie funkcjonującej organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia umiejętności
  • Możliwość korzystania z innowacyjnych rozwiązań informatycznych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • karta multisport

Reca Polska Sp. z o.o.

Reca Polska Sp. z o.o. należy do międzynarodowego koncernu, o długiej tradycji, ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej w Polsce od ponad 20 lat, specjalizuje się w branży narzędziowej i elementów złącznych oraz dystrybuuje produkty premium do klientów z sektora B2B. Nasi fachowi handlowcy umożliwiają spełnianie wszelkich potrzeb klientów, wspierają ich i jednocześnie odciążają, a więc pomagają w osiąganiu sukcesu! Reca na Ciebie właśnie czeka!

Przedstawiciel Techniczno- Handlowy, Radom