Ta oferta pracy jest nieaktualna od 48 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Techniczno - Handlowy

  • Radom, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Spółka Kaeser Kompressoren Sp. z o. o.
    producent urządzeń do wytwarzania sprężonego
    powietrza poszukuje kandydata na stanowisko:

    Region wykonywanej pracy: południowa część woj. Mazowieckiego i północna cześć województwa Świętokrzyskiego Preferowane miejsce zamieszkania : Radom i okolice

    Opis stanowiska:

    • Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami
    • Rozpoznanie i analiza potrzeb klienta
    • Doradztwo techniczne.
    • Przygotowanie ofert handlowych
    • Negocjacje warunków handlowych

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne: kierunek mechaniczny,
    • Prawo jazdy B
    • Znajomość języka angielskiego
    • Gotowość do samodzielnej pracy w terenie
    • Kreatywność i indywidualne podejście do klienta

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w stabilnej, renomowanej firmie
    • Narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków Inżyniera Sprzedaży
    • Atrakcyjny system wynagradzania z wynagrodzeniem podstawowym i przejrzystym systemem prowizji
    • Profesjonalne szkolenia branżowe
    • Samochód służbowy segment C
    • Możliwość szkolenia językowego
    • Benefity pozapłacowe- dofinansowani karty Multisport, ubezpieczenie grupowe

    Opis procesu rekrutacji.

    Proces rekrutacji składa się z trzech etapów.

    • analiza przesłanych CV wraz z wypełnionym formularzem zawierającym pytania branżowe
    • spotkanie z Regionalnym szefem sprzedaży
    • spotkanie w siedzibie Spółki

    Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji do dnia 07.08.2018r

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).