Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 30.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Exact Group Sp. z o.o. reprezentująca na polskim rynku EXACT GmbH & Co.KG, z siedzibą w Remscheid (Niemcy) znanej europejskim odbiorcom od ponad 60 lat.  Nasze produkty zawsze symbolizowały najwyższą jakość, precyzję wykonania i maksymalne zaawansowanie technologiczne. W ofercie posiadamy ponad 8 000 artykułów są miedzy innymi gwintowniki, pogłębiacze, wiertła stopniowe, narzynki, wiertła koronowe oraz inne narzędzia precyzyjne do obróbki metali, które są sprzedawane pod markami Exact i Eventus by Exact  poprzez sieć dystrybutorów w całej Polsce.

    Poszukujemy ludzi z pasją do sprzedaży!

    Jeśli jako przedstawiciel handlowy realizujesz swoje ambicje zawodowe i daje Ci to satysfakcję, to właśnie takich osób potrzebujemy!

    Jeśli interesuje Cię praca w pełnym wyzwań środowisku oraz chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i umiejętności –

    zapraszamy Cię do Exact Polska.

    Miejsce pracy: Rzeszów
    Region: podkarpackie

    Opis stanowiska:

    • Nawiązywanie kontaktów handlowych
    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji na różnych szczeblach
    • Doradztwo techniczne w zakresie oferty handlowej firmy
    • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami w celu identyfikacji bieżących potrzeb
    • Rozwijanie sprzedaży, na wyznaczonym terenie, renomowanych produktów marki Exact
    • Realizowanie wyznaczonych celów i planów sprzedażowych

    Wymagania:

    • Zdeterminowania i ukierunkowania na sukces
    • Aktywności w  zdobywaniu klientów
    • Umiejętności budowania długofalowych relacji z klientami
    • Doskonałej organizacji pracy własnej
    • Zaangażowania
    • Wykształcenie min. średnie
    • Prawa jazdy kat. B
    • Doświadczenie handlowe i znajomość branży będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Narzędzia pracy: samochód służbowy (segment B/C – Skoda Octavia Combi na początek),  telefon komórkowy
    • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
    • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
    • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne z zakresu oferty produktów EXACT

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

                     Exact Group Sp. z o.o. | ul. Wielicka 44c 30-552 Kraków | tel./fax.: +48122560470 | e-mail: [email protected] | www.exactpolska.pl