Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

  • śląskie
  • Specjalista
  • 05.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HELUKABEL Polska jest oddziałem niemieckiej firmy z ponad 40-letnią tradycją, zarządzanym autonomicznie - przez Polaków. Firma HELUKABEL jest wiodącym, międzynarodowym producentem kabli, przewodów i osprzętu kablowego, posiadającym swe odziały w kilkudziesięciu krajach świata.
    Dowiedz się więcej na www.helukabel.pl
    Rozwijamy się BEZ PRZERWY!
    Dlatego teraz poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

    Dowiedz się więcej na www.helukabel.pl

    PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO-HANDLOWY
    Miejsce pracy: województwo śląskie

    Branża:

    kable i przewody, osprzęt kablowy, narzędzia do obróbki kabli

    Co będziesz robić? Twoje zadania:

    • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych i podtrzymywanie już istniejących
    • kontakty bezpośrednie (wizyty u klientów) oraz telefoniczne
    • przygotowywanie ofert i nadzór nad ich realizacją
    • bieżąca analiza realizacji założonego budżetu
    • praca zespołowa

    Czego oczekujemy od Ciebie?

    • preferowane wykształcenie wyższe o specjalności: elektroenergetyka, automatyka lub pokrewne
    • doświadczenie w pracy w dziale handlowym lub dziale sporządzania ofert: preferowana branża elektrotechniczna
    • umiejętność pozyskiwania nowych klientów
    • umiejętność nawiązywania długofalowej współpracy z klientem
    • umiejętność pracy zespołowej
    • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu dobrym
    • prawo jazdy kat. B
    • wysoka kultura osobista, komunikatywność, dyspozycyjność
    • zaangażowanie i chęć do pracy

    Co oferujemy?

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • przyjazną atmosferę pracy
    • prywatną opiekę medyczną
    • grupowe ubezpieczenie na życie
    • kartę Multisport
    Nie czekaj – wyślij swoją aplikację i oczekiwania finansowe
    za pomocą przycisku aplikowania

    z dopiskiem „PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO-HANDLOWY” w tytule e-maila

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informujemy, iż:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Helukabel Polska sp. z o.o. z siedzibą w Krze Duże 2, 96-325 Radziejowice, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego rejestru Sądowego pod numerem KRS 134996, NIP: 118-15-78-280, REGON: 017168692
    2. Administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym można się skontaktować drogą elektroniczną: iod@helukabel.pl
    3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji prowadzanych przez Helukabel Polska Sp. z o.o. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO.
    4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy Administratora w zakresie swoich obowiązków służbowych na podstawie upoważnienia.
    5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych.
    6. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji;
    7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych.
    8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego- Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
    9. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu przystąpienia do rekrutacji. W przypadku niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowy, Administrator nie uwzględni Pani/Pana w procesie rekrutacyjnym.
    10. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania tzn. żadne decyzje wywołujące wobec osoby skutki prawne lub w podobny sposób na nią istotnie wpływające nie będą oparte wyłącznie na automatycznym przetwarzaniu danych osobowych i nie wiążą się z taką automatycznie podejmowaną decyzją.

    Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Helukabel Polska sp. z o.o. z siedzibą w Krze Duże 2, 96-325 Radziejowice, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.