Oferta pracy

Przedstawiciel Techniczno - Handlowy

Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o.

Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o. jest producentem szerokiego asortymentu produktów chemii budowlanej, takich jak: materiały do renowacji zabytków, kleje do płytek, systemy ociepleń, hydroizolacje, farby elewacyjne i wewnętrzne, zaprawy budowlane. Jesteśmy firmą z kapitałem niemieckim, sprzedającą produkty w wielu krajach europejskich. W Polsce firma istnieje od 2005 roku i może pochwalić się wieloma obiektami referencyjnymi, w których zastosowano produkty Hufgard Optolith.

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy pracowników na teren województwa łódzkiego i województwa śląskiego na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie klientów na wyznaczonym terenie.
  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami.
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji.
  • Realizowanie planów sprzedaży.
  • Prowadzenie spotkań, szkoleń i prezentacji z klientami.
  • Stałe podnoszenie swojej wiedzy technicznej i sprzedażowej.
  • Utrzymywanie i kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe związane ze sprzedażą produktów z branży budowlanej.
  • Mile widziane doświadczenie w branży chemii budowlanej.
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Ambicja i chęć poszerzania wiedzy.
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • Systematyczność i konsekwencja w działaniu.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników (część stała + prowizja).
  • Pakiet szkoleń wprowadzających.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.
  • Stałe wsparcie Centrali.
  • Otwarte i wspierające środowisko pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie do przesyłanych dokumentów następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hufgard Optolith Bauprodukte Polska sp. z o.o., mające siedzibę przy ul. Rząsawskiej 40/42, 42-209 Częstochowa w celu prowadzenia przez administratora danych procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie."

W przypadku chęci pozostawienie danych na cele przyszłej rekrutacji , prosimy o dołożenie klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane będą przechowywane przez okres 1 roku. ”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy