Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel techniczno-handlowy

Engram M. Kłosowicz M. Piwowarczyk Sp.j.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż i wdrażanie narzędzi skrawających i narzędzi specjalnych:

  • prowadzenie testów technologicznych

  • optymalizacja technologii obróbki detali

  • optymalizacja procesów przez dobór narzędzi specjalnych

  • dobór technologii produkcji

  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań

  • szkolenia techniczne

Nasze wymagania

  • wymagane prawo jazdy kat. B.

  • pozytywne nastawienie do pracy i zaangażowanie w tworzenie świadomej marki

  • poszukujemy osób z doświadczeniem w branży narzędziowej na stanowiskach: technolog, operator CNC, programista

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • szkolenia techniczne i sprzedażowe,

  • pracę w świetnej atmosferze młodych ludzi,

  • bardzo dobre wynagrodzenie i system premiowy,

  • samochód służbowy, laptop, smartfon

  • niezależny system pracy oraz rozwój,

  • niezależny system pracy oraz rozwój.

Engram M. Kłosowicz M. Piwowarczyk Sp.j.

Poszukujemy osób ambitnych, lubiących niezależny system pracy i zorientowanych na wyniki. Cenimy ludzi zmotywowanych, nastawionych na szukanie rozwiązań i budowanie relacji z Klientami, z doświadczeniem w branży narzędziowej na stanowiskach: technolog, operator CNC, programista.

Jeżeli dopasowałeś do siebie minimum trzy z powyższych kryteriów lub zależy Ci, żeby lubić swoją pracę to na pewno odnajdziesz się w Naszym Zespole.

Do dziś czerpiemy satysfakcję z budowania relacji z Naszymi Klientami. Nieustannie szukamy najlepszych rozwiązań, ciągle poszerzamy nasz asortyment i co najważniejsze pracujemy z pasją.

Przewiń do profilu firmy