Oferta pracy

Przedstawiciel Techniczno - Handlowy

Centrala Techniczna Eltech Sp. z o.o.O firmie

Centrala Techniczna Eltech Sp. z o.o.

Fabryczna 1

Świdnica

Jesteśmy krajowym liderem w sprzedaży profesjonalnych narzędzi. Na rynku działamy od 1990 roku. W naszej pracy koncentrujemy się na dostarczaniu klientom skutecznych i kompleksowych rozwiązań technicznych. Założone cele realizujemy w 160-osobowym zespole specjalistów pracujących w 18 oddziałach.

Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonych kandydatów ze Świdnicy i okolic do pracy na stanowisku:

PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO-HANDLOWY

Teren działania: woj. dolnośląskie

Miejsce zatrudnienia: Świdnica
nr ref.: PTH / 07-2020 / SW

Jeśli w pełni angażujesz się w pracę, skutecznie dążysz do celu, nie boisz się wyzwań, jesteś ambitny, kreatywny i lojalny… Twoje miejsce jest wśród nas.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • sprzedaż profesjonalnych produktów branży narzędziowej
  • pozyskiwanie nowych klientów i rozwój współpracy z istniejącymi klientami
  • tworzenie i realizacja celów sprzedażowych, marżowych, marketingowych
  • doradztwo techniczne w zakresie produktów branży narzędziowej
  • obserwacje i analizy rynku pod kątem potrzeb klientów, możliwości sprzedażowych i działań konkurencji
  • bieżąca kontrola należności klientów
  • raportowanie pacy w systemie CRM

OFERUJEMY:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie będącej liderem w branży narzędziowej
  • stałą współpracę z wiodącymi producentami narzędzi
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie zawierające atrakcyjny system motywacyjny oparty na osiąganych
    wynikach
  • narzędzia pracy wspierające wykonywanie zadań
  • szkolenia techniczne oraz możliwości rozwoju zawodowego

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów branży technicznej lub narzędziowej
  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne lub inne poparte wymaganym doświadczeniem
  • umiejętność efektywnego planowania i działania w oparciu o wyznaczone cele
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie i gotowość do pracy mobilnej
  • prawo jazdy kat. B

Przy doborze pracowników zwracamy szczególną uwagę na kwalifikacje i predyspozycje kandydatów, które odpowiadać powinny profilowi świadczonych przez nas usług. Osoby, które dołączą do naszego zespołu, będą miały okazję sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności uczestnicząc w nowatorskich projektach. Praca u nas daje możliwości rozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego.

Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi! Czekamy na Ciebie!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Więcej informacji: www.eltech.com.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy