Oferta pracy

Przedstawiciel Techniczno - Handlowy

IZOHAN sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Izohan to polska, dynamicznie rozwijająca się spółka, która jest liderem na rynku hydroizolacji i chemii budowlanej. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • realizacja planów sprzedaży w danym regionie
  • pozyskiwanie i obsługa hurtowni materiałów budowlanych i Klientów inwestycyjnych
  • udzielanie porad technicznych Klientom
  • współpraca z firmami wykonawczymi, biurami projektów, inwestorami
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (preferowane budownictwo)
  • doświadczenie w pracy w zespole sprzedaży min. 3 lata
  • znajomość technik sprzedaży i prezentacji
  • znajomość procesów w budownictwie
  • znajomość produktów, systemów i ich zastosowań
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia
    w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • rozwój
    zawodowy
  • cykl szkoleń, w tym szkolenia techniczne
  • niezbędne narzędzia pracy (służbowy samochód, telefon
    oraz komputer)
  • pracę w dynamicznym zespole
  • wynagrodzenie
    w oparciu o umowę
    o pracę promujące
    osoby nastawione
    na osiąganie wyników
  • pakiet benefitów m.in. kartę MultiSport,
    opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie

CV, list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy