Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy - systemy kominowe Perfect oraz nowy produkt mikrocement Perfect - sprzedaż do hurtowni budowlanych

NOWABUD OSB sp. z o.o.

umowa o pracę
8 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 50015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych w przydzielonym regionie.

  • Sprzedaż bezpośrednia do specjalistycznych firm wykonawczych oraz sprzedaż poprzez hurtownie materiałów budowlanych zgodnie z obowiązującą strategią rynkową (marketingu i sprzedaży) jak również obowiązującą polityka handlową.

  • Rozpoznawanie w przydzielonym regionie sprzedaży planowanych i wykonywanych inwestycji budowlanych.

  • Bieżące doradztwo na obsługiwanych budowach/inwestycjach.

  • Prowadzenie szkoleń dla architektów/biur projektowych oraz dla pracowników firm wykonawczych i hurtowni materiałów budowlanych z wiedzy na temat naszych produktów i ich zastosowań – poziom standardowy.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży materiałów budowlanych.

  • Znajomość rynku materiałów budowlanych w Polsce.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

  • Dynamizm i otwartość w działaniu.

  • Kreatywność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Pracę w prężnym i dynamicznym zespole sprzedażowym.

  • Stały poziom wynagrodzenia zasadniczego oraz atrakcyjną prowizję.

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).

  • Wsparcie doświadczonych współpracowników w powierzonych zadaniach.

O nas

Spółka Nowabud OSB to firma zajmująca się produkcją oraz sprzedażą materiałów budowlanych, którą zapoczątkowała założona w 2004 roku spółka cywilna Nowabud. Przez osiemnaście lat wytężonej pracy całego zespołu stworzyliśmy stabilną firmę, która otrzymała wiele ogólnopolskich nagród takich jak Gazele Biznesu czy Diamenty Forbesa. Na dzień dzisiejszy firma Nowabud posiada dwa składy budowlane o łącznej powierzchni 18000m2, w których dostępnych jest ponad 10000 pozycji asortymentowych. Nowabud OSB jest również producentem wysokiej jakości systemów kominowych Perfect oraz mikrocementu Perfect. W najbliższych latach spółka Nowabud OSB będzie zwiększała udziały w ogólnopolskim rynku wdrażając nowe materiały budowlane własnej produkcji. Rozwój firmy polega również na ciągłym rozbudowywaniu działów sprzedaży i logistyki oraz doskonaleniu jakość obsługi.