Oferta pracy

Przedstawiciel Techniczno- Handlowy w branży budowlanej

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Aktualnie dla naszego Klienta z kapitałem zagranicznym, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

             Przedstawiciel Techniczno- Handlowy w branży budowlanejNumer ref.: DTH/20021/03/GDA

Zadania:

  • profesjonalne doradztwo techniczne i handlowe na budowach w zakresie min. szalunkówi deskowań
  • zarządzanie bazą klientów firmy
  • poszukiwanie nowych klientów
  • dobór odpowiednich rozwiązań dla projektów deskowań
  • negocjacje handlowe

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu budownictwa
  • doświadczenie handlowe w branży budowlanej- firmy wynajmujące sprzęt budowlany
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętność budowania i podtrzymywania relacji z klientami
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze z przejrzystym systemem prowizyjnym
  • niezbędne narzędzia pracy wraz z samochodem służbowym
  • dodatkowe benefity w postaci szkoleń językowych, ubezpieczenia na życie, opieki medycznej oraz karty Multisport.

Oferta pracy stałej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne