Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy w branży chemii budowlanej

Greinplast sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie relacji z klientami już istniejącymi, wsparcie handlowe, analizę potrzeb Klientów oraz szeroko rozumiane doradztwo techniczne

  • Pozyskiwanie klientów na wyznaczonym terenie.

  • Realizację założonego planu sprzedaży

  • Kreowanie i dbałość o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Silną motywację i zaangażowanie w realizowanie postawionych celów indywidualnych oraz firmowych

  • Doświadczenie zawodowe związane ze sprzedażą produktów z branży budowlanej.

  • Doświadczenie w branży chemii budowlanej.

  • Wysokorozwinięte umiejętności negocjacyjne

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych

  • Umiejętność w organizowaniu własnego czasu pracy i terminowego wykonywania zadań

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę z produktami klasy Premium

  • Szkolenia produktowe

  • Umowę o pracę.

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy.

  • Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników (część stała + prowizja).

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Greinplast sp. z o.o.

Greinplast sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą rodzinną, która od 1997 roku z powodzeniem umacnia swoją pozycję na rynku chemii budowlanej. W ofercie firmy znajduje się ponad 150 produktów, wśród których dużym uznaniem cieszą się: systemy ociepleń, tynki, farby fasadowe oraz wewnętrzne, okładziny elewacyjne, szpachle i gładzie, kleje do płytek, systemy dekoracyjne do wnętrz, hydroizolacje, grunty, impregnaty i wiele innych.

Przewiń do profilu firmy

Praca:

praca w północnych powiatach wielkopolskiego województwa.