Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel techniczno-handlowy w branży elektroniki i automatyki przemysłowej

Amtek spol. s.r.o. sp. z o.o. Oddział w Polsce

Przasnyska 6B

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych w zakresie automatyki przemysłowej i systemów zasilających

  • identyfikacja potrzeb klientów oraz dobór produktów (zasilacze, przetwornice DC/DC, systemy bezpieczeństwa maszyn, falowniki)

  • przygotowanie ofert handlowych, negocjacje, przedsprzedażna obsługa klientów

  • realizacja planu sprzedaży, sporządzanie raportów

Nasze wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w branży elektrycznej/elektronicznej

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i umiejętności prowadzenia prezentacji

  • wykształcenia minimum średniego, preferowane kierunki techniczne tj. elektryk, elektronik, automatyk itp. Wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem.

  • znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji i kontakt z dostawcami zagranicznymi

  • umiejętności samodzielnej pracy i systematyczność

  • posiadania prawa jazdy kat. B

  • ważnym atutem kandydata będzie wiedza o napędzie elektrycznym, systemach sterowania, zasilaniu w systemach elektronicznych

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie, bezpośrednio reprezentującej producentów

  • umowę o pracę

  • szkolenia produktowe

  • system premii uwzględniający wyniki sprzedaży

  • dodatkowe dofinansowanie szkoleń oraz urlopu

  • niezbędne narzędzia pracy