Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Techniczno - Handlowy w branży przemysłowej

JORDAN matcon Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • praca w terenie na obszarze województw: kujawsko – pomorskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego, warmińsko – mazurskiego oraz północnej części wielkopolskiego
  • sprzedaż i doradztwo w zakresie stali ciągnionej, tworzyw sztucznych (wałki, płyty) i komponentów techniki liniowej
  • docieranie do klientów z szeroko rozumianej branży przemysłowej, głównie budowy maszyn
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z obecnymi odbiorcami
  • prowadzenie bezpośrednich aktywnych działań sprzedażowych w podległym regionie
  • realizacja wyznaczonej strategii sprzedaży spółki
  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klientów zgodnie z przyjętymi standardami
  • ścisła współpraca z handlowcem biurowym, współodpowiedzialnym za powierzony region

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy w branży przemysłowej
  • mile widziane wykształcenie wyższe
  • umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność planowania pracy
  • posługiwanie się pakietem MS Office
  • czynne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie z kapitałem niemieckim
  • bardzo dobre warunki pracy
  • niezbędne narzędzia do pracy,(samochód służbowy, laptop, telefon)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • pakiet prywatnej opieki medycznej

Aktualne oferty pracodawcy
PÓŁNOC/PH/05/2021

Przedstawiciel Techniczno - Handlowy w branży przemysłowej, pomorskie