Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Techniczno - Handlowy

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 29.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy polską firmą w branży chemii do drewna (lakiery, impregnaty, oleje), od ponad 25 lat działającą i odnoszącą sukcesy na rynku wykonawczym, sieciowym i hurtowo-detalicznym.

    HartzLack NR1 wśród lakierów i olejów do drewnianych podłóg
    więcej o firmie na www.hartzlack.pl

    Obecnie poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:
    Chemia do drewna: lakiery i oleje

    Region: województwo mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

    Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • realizowanie planów sprzedaży oraz strategii produktowej na wyznaczonym terenie
    • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
    • analizę potrzeb konsumentów, trendów na rynku i działań konkurencji
    • organizowanie prezentacji i szkoleń produktowych
    • doradztwo i wsparcie techniczne
    • obsługa rynku wykonawczego, sieci marketów budowlanych, hurtowni oraz sklepów detalicznych z lakierami i farbami dekoracyjnymi;
    • prowadzenie prezentacji oraz szkoleń produktowych
    • współpraca z działem marketingu w zakresie przeprowadzania akcji promocyjnych, szkoleniowych, eventów (pikników, dni otwartych)
    • przygotowywanie raportów, zestawień i analiz;
    • praca obejmuje cały wyżej wymieniony region (mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie)

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie w pracy na rynku (najchętniej w branży materiałów budowlanych)
    • wykształcenie min. średnie
    • wysokie umiejętności interpersonalne
    • osób odpowiedzialnych z zaangażowaniem i inicjatywą, wysokim stopniem motywacji
    • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
    • dyspozycyjność (praca związana z noclegami poza domem)
    • prawo jazdy kategorii B
    Oferujemy:
    • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • wsparcie rozwoju osobistego poprzez system szkoleń wdrażających, sprzedażowych
    • realny wpływ na efekty swojej pracy i poziom wynagrodzenia (podstawa + premia sprzedażowa)
    • zadaniowy czas pracy
    • narzędzia wspomagające pracę (laptop, telefon, samochód z możliwością wykorzystania do celów prywatnych)
    • przyjazną atmosferę pracy opartą na współpracy i dobrej komunikacji
    • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w AVIVA
    • bonusy w okresie świąt oraz imprezy firmowe
    • karta Multisport w preferencyjnej cenie
    • upominki z okazji narodzin dziecka, świąt Bożego Narodzenia
    • dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego
    • duże zniżki na zakupy produktów z oferty www.hartzlack.pl
    • bezpłatne kosztowne szkolenia w firmach zewnętrznych
    • przyjazny, nie korporacyjny styl zarządzania
    • jasno określona ścieżka kariery po 2 latach popartych wynikami i umiejętnościami tytuł Doradcy Technicznego powiązany z większą premią
    Etapy Rekrutacji:
    1. Selekcja nadesłanych CV
      (prosimy przy wysyłce CV o podanie oczekiwanych zarobków netto w ujęciu podstawa + premia)
    2. Zaproszenie na wstępną rozmowę kwalifikacyjną za pomocą Skype lub WhatsApp
    3. Wypełnienie zadania rekrutacyjnego
    4. Rozmowa finalna w siedzibie firmy w Łodzi z wybranymi kandydatami

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do „Venga Hartzchemie Sp. z o.o.” Sp.J. w Łodzi (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    „VENGA HARTZCHEMIE Sp. z o.o.” Sp.J. będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu związanym z przeprowadzeniem rekrutacji do zakończenia procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział i dla celów archiwizacyjnych, jednak nie dłużej niż przez okres 6 miesięcy od dnia złożenia aplikacji.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy.
    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected]