Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel techniczno-handlowy

Dormax DesignO firmie

4 2006 900 brutto / mies.
  • Klukowska 1
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dormax Design

Klukowska 1

Warszawa

Firma Dormax powstała w 1994 jako hurtownia komponentów do produkcji żaluzji poziomych. Dziś jest zdecydowanym liderem w dziedzinie przesłon okiennych sterowanych elektrycznie, systemów zaciemnień ogrodów zimowych i szklanych konstrukcji dachowych. W swojej ofercie firma posiada wyroby gotowe i komponenty do ich produkcji. Produkujemy m.in. rolety i rolety rzymskie, żaluzje (poziome, plisowane, pionowe, panelowe), moskitiery oraz nowoczesne karnisze elektryczne.

Obok znanych, tradycyjnych rozwiązań, firma stawia sobie za cel wprowadzanie na polski rynek innowacji, dzięki czemu jest postrzegana za trendsettera w branży.

Od 2010 roku, poprzez firmę „córkę” Dormax Design, prowadzi działalność doradczą, projektową i realizacyjną skierowaną do klientów indywidualnych i korporacyjnych.

Twoje zadania:

  • Pozyskiwanie i aktywny rozwój sieci partnerów handlowych (klienci końcowi, firmy budowlane, deweloperskie, biura projektowe i inne firmy z branży budowlanej)
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientem opartych o partnerską współpracę,
  • Analiza dokumentacji technicznej w zakresie kompletności i poprawności technicznej, zgodności z przepisami, zgodności z warunkami kontraktowymi, możliwościami wprowadzenia optymalizacji,
  • Doradztwo techniczno-handlowe dla klientów, negocjacje handlowe dobór odpowiednich rozwiązań  i akcesoriów oraz przygotowanie ofert – we współpracy działem handlowym w siedzibie firmy
  • Monitorowanie i ocena potencjału rynku, bieżąca analiza branż,
  • Realizacja zakładanych działań sprzedażowych,
  • Prezentacje oferty firmy,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy

Dołącz do nas, jeżeli:

  • Posiadasz co najmniej 2-letnie doświadczenie na tym lub podobnym stanowisku.
  • Możesz pochwalić się znajomością branży budowlanej, projektowej - będzie to dla nas dodatkowym atutem
  • Masz predyspozycje techniczne.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i posługiwanie się programami typu Autocad będzie dodatkowym atutem.
  • Twoją mocną stroną jest wysoka kultura osobista, skuteczność w działaniu, zaangażowanie, dyspozycyjność, nastawienie na potrzeby klientów i realizację celów.
  • Potrafisz szybko odnaleźć się w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy i zorganizować sobie własną pracę.
  • Lubisz pracę z klientem w terenie (spotkania handlowe, prezentacje oferty firmy).
  • Dysponujesz czynnym prawem jazdy kat. B, a częste podróże służbowe nie są dla Ciebie żadną przeszkodą.
  • Masz wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (mile widziane).
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu co najmniej komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Wysoką podstawę oraz bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).
  • Szkolenia produktowe zarówno w kraju jak i zagranicą.

Ogłoszenie archiwalne