Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Techniczno - Handlowy

ITA TOOLS SP. Z O.O.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • poszerzanie oferty u aktualnych partnerów handlowych
  • realizowanie i raportowanie założonego planu sprzedaży
  • analiza rynku i działań konkurencji
  • aktywne uczestnictwo w targach i wydarzeniach branżowych
  • ścisła współpraca z Managerami i opiekunem w biurze

Nasze wymagania

  • min. 2-3 lata doświadczenia w sprzedaży -warunek konieczny
  • doświadczenie w branży technicznej - pożądane
  • znajomość technik sprzedaży i prowadzenia negocjacji
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • znajomość obsługi urządzeń (tablet) i aplikacji biurowych (MS Office)
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych na podległym obszarze

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej, intensywnie rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, tablet, telefon komórkowy
  • wynagrodzenie podstawowe + system premii
  • przyjazny onboarding- pakiet szkoleń wprowadzających
  • praca w zgranym zespole pasjonatów sprzedaży

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata

ITA TOOLS SP. Z O.O.

Firma ITA TOOLS Sp. z o.o. od ponad 10 lat oferuje profesjonalne narzędzia do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych pochodzące od renomowanych producentów europejskich. Produkty z naszym logo należą pod względem konstrukcji i jakości do najbardziej zaawansowanych narzędzi dostępnych na rynku. Dzięki jednemu z najnowocześniejszych parków maszynowych, zapewniamy szybki i profesjonalny serwis narzędzi skrawających. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsługą na najwyższy poziomie. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów, ceniących długofalową współpracę opartą na partnerskich relacjach, zaangażowaniu i dbałości o wysoką jakość świadczonych usług. Obecnie do naszego biura w Krakowie szukamy: Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Przedstawiciel Techniczno - Handlowy, wielkopolskie